Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,074
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar, 


Sizin açınızdan tamamen olumlu bir haftaya başlıyorsunuz. Perşembeden itibaren düşünceleriniz, duygularınız arkadaşlık, dostluk ve idealler alanında olacak. Zaten özünde arkadaşlığı ve dostluğu çok seven bir burçsunuz. Perşembe gününe kadarki bu süreçten sonra cuma günü Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. İşte bu yeni ay yeni dostlar kazanmanıza vesile olacak ama perşembeden itibaren bir içe dönüş süreci de beraberinde gelecek. 

Yeni dostlarınız size kalbinizin sesini dinlemeyi öğretecek. Sezgilerinizle hareket etmeyi tekrar hatırlayacak; huzurun, doğanın, sakinliğin ne kadar önemli olduğunu yeniden fark edeceksiniz. 

Cuma günü gerçekleşecek yeni ayın etkisi hafta başından itibaren hissedilecek; yeni idealler ve yeni dostlar hayatınıza girmeye başlayacak. Ancak bu yeni ayın bir kusuru var. Jüpiter ile arasındaki sert açı sizin açınızdan arkadaşlıklarda para ile ilgili konuların dostluğu nasıl bozacağını gösterecek. Bu nedenle hafta boyunca hiçbir arkadaşınızla para ilişkisi içine girmeyin, borç para alıp vermeyin. Onlardan sponsorluk veya referans olmaların dair bir beklentiniz olmasın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat