Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

704
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Para ile ilgili konuları akışına, oluruna bırakıyorsunuz.

Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle maddi konularda bazı sıkıntılarınız, sizi yaralayan birtakım konular varsa, bunları şifalandırma fırsatı bulacaksınız. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Parasal ve maddi konularda diplomatik tarafınızı da kullanarak insanlarla olan diyaloglarınızda dengeli ve ahenkli olduğunuz takdirde para kazanabilir, para ile ilgili beklediğiniz haberlere ulaşabilirsiniz veya daha fazla gelir elde etmek adına yeni birtakım projeler üretebilirsiniz. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor.  Yaşam enerjiniz yükseliyor. Yakın çevre ilişkileriniz gündeme gelecektir. Fikirlerinizi net bir şekilde insanlarla paylaşma fırsatı bulacaksınız. İlişkilerle ilgili net adımlar atacak, yeni başlangıçlar yapacaksınız. Bu dönemde yakın çevrenizdeki insanlar arasında daha önce farkına varmadığınız biri ile flörtöz bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönemde önünüzü görmemenize rağmen atacağınız adımlar size ilerde fırsatlar sağlayacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat