Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

802
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 4 - 10 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, pazartesi günü sabah saatlerinde gerçekleşecek dolunay aile ve ev alanlarınız ile kariyer ve iş konularında sizi sonuç almaya yönlendirecek. Bu alanlarda beklettiğiniz veya beklediğiniz konular aniden aktive olabilir. Bu hafta dolunay etkisi ile iş hayatınızla ilgili ani gelişmeler söz konusu. Ev veya yuva alanlarınızda değişim etkileri var. Hareketli bir hafta yaşayabilirsiniz. 


Dolunay günleri ve takip eden bir gün sonrası beklemede kalmak önemlidir. Dolunay süreçleri duygusal ve fiziksel olarak enerjimizin yükselmesine ve duygularımızla hareket etmemize neden olur. Bu hafta pazartesi ve salı günleri daha çok beklemede kalmak bu nedenle önemli diyebilirim. 

Salı günü 14:13'e kadar ayın açısız ilerlemesi özellikle iş alanlarınızda hiçbir konuyu başlatmamak gerektiğini vurguluyor. Bu hafta salı gününü verdiğim saate kadar daha çok rutin konularla geçirin. İşlerinizi 14:13'ten sonraya planlayın. 

Çarşamba günü evlilik, ilişkiler, eşinizle ilgili konuları ve iş ortaklıklarınızda ele aldıklarınızı fazlasıyla abartmak ve olduğundan daha farklı görmek söz konusu. Bu nedenle çarşamba günü özellikle eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda durumlara sakin ve akılcı yaklaşın ve hemen karar verip peşin hükümlerde bulunmayın. 

Perşembe ilişkiler açısından hassas etkileriniz var. Ay - Venüs karşıtlığı sizi karşı cinse tahammülsüz kılabilir. Maddi konularda da perşembe dikkatli olunması önemli diyebilirim. 

Cuma günü Ay yer değiştirecek ve oğlak burcuna geçecek. Bu süreç hafta sonu da dahil duygusal olarak romantizmden uzak ve kendinize dönük olmanıza neden olabilir. Cumadan itibaren sevdiğinizle tatil veya benzeri bir program için uygun değil. Daha çok kendinizle kalmak, sakin ortamları tercih etmek sizin adınıza daha doğru olacaktır. 

Cumartesi ve pazar günleri bilhassa maddi konularda her söylenene inanmayın ve unutkanlıklar nedeniyle tedbirli olmaya çalışın. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat