Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,323
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar, 


Bu hafta iki önemli uyarı var. Trafikte dikkatli olun, çünkü kaza riski taşıyorsunuz. Bir diğer yandan arkadaşlarınızla para ilişkisi kurmayın çünkü Neptün ile Satürn arasındaki olumsuz açı bu anlamda bir düş kırıklığı gösteriyor. Büyük miktarda para kaybedebilirsiniz, son derece dikkatli olun. Varlıklarınız koruma altında olsun. Bütün hafta boyunca hislerinize, sezgilerinize ve hatta rüyalarınıza güvenin. Çünkü bütün hafta boyunca oluşabilecek tüm problemleri daha öncesinden görebileceksiniz. 

Hafta içi boyunca problemler ve çözümleri ile ilgilenirken, hafta sonundan itibaren kariyer alanınıza geçecek Venüs, bu alanda harekete geçmeniz için size yardımcı olacak. Önce yöneticileriniz ile aranızı iyileştirecek, ardından kariyeriniz ile ilgili ekstra terfiler almanızı sağlayacak. Bu sayede gelecek hafta para durumunuzu toparlayacaksınız. Hafta sonuna kadar sabırla hareket etmelisiniz. 

Gökyüzündeki enerjiler nedeniyle hafta içi beklemede kalmanız gerekiyor ancak hafta sonundan itibaren harekete geçebileceksiniz. İşle ilgili bütün yatırımlarınızı hafta sonundan itibaren ortaya dökebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat