Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

897
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta iletişim ve haberleşeme alanlarınız hareketleniyor. Özellikle perşembeye kadar olan dönemde telefon trafiğiniz, mailler veya internet üzerinden yürüttüğünüz konular adına yoğun etkiler söz konusu. Genel olarak çevrenizle iletişime ve kontaklara önem verdiğiniz bir hafta yaşarken, özellikle sözlü diyaloglarınızda dikkatli olmalı, düşünmeden konuşmamalısınız. 

Kova burcu bu hafta

İşyerinizde meslektaşlarınızla, evinizde hizmetlilerinizle ilgili konularda ani gelişmeler, yeni durumlar ve konuşma ve yazışmalarda karşılıklı hassasiyet gösterme eğilimleri artıyor. Bu hafta yapamayacağınız sözler vermemek, bir söz verirken anlık düşünmemek, durumları derinlemesine göremeye çalışmak, yüzeysel bakmamak dikkat etmeniz gereken önemli konular. Meseleleri kendi açınızda değerlendirmeyin ve koşulları zorlamamaya çalışın. 

Perşembe gününden itibaren ev ve yuva alanlarınızı etkisi içine alacak olan enerjiler ev ve iş dengelerini bulmanın bu hafta önemli olduğunu vurguluyor. İş alanlarınızda hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Sorumlulukların arttığı ve birden fazla işi sonuçlandırmak durumunda olduğunuz bir hafta olabilir. Bu nedenle iş planları yaparak haftayı organize etmeye çalışmalısınız. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda başlangıçlar yapmadan, bugünü daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat