Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

1,568
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar,

Bu hafta mali konularla en şanslı burçlardan birisiniz. Güneş ve Neptün bütün hafta boyunca Balık burcunda buluşuyor olacaklar ve parayla ilgili bir düşünüzü gerçekleştirme şansı verecekler. Hiç ummadığınız kadar büyük para kazanabilirsiniz ya da parayla alamayacağınız bir şeyi size hediye edilmiş olarak bulabilirsiniz. Bu anlamda güzel bir hafta olacak.

Ancak her burcun dikkatli olması gereken durumlar da var. Kariyer alanınızda pazartesi günü Ay ve Mars buluşuyorlar. Bu buluşmada otoritelerin, yöneticilerinizin ya da aile büyüklerinin size karşı sert tavrı ortaya çıkacak. Pazartesi günü her şeyi alttan almaya fayda var. Eğer bunu başaramıyorsanız, sert çıkışlar yapmayın.

Pazartesi gününü geçirdikten sonra daha sakin günler sizi bekliyor olacak. Ancak cuma günü de dikkat edilmesi gereken bir gün. yöneticiniz Uranüs Plüton'la uzun yıllardır kare açı içindeydi ve geçtiğimiz hafta bu açı zirve yapmıştı. Cuma günü Ay'ın Plüton'la buluşması bu açıyı bir kez daha tetikleyecek ve maalesef gizli düşmanlar yakın çevrenizde beklemediğiniz şekilde harekete geçecekler. Çözüm aramakta acele etmeyin. Çünkü çözüm sizsiniz, çare sizsiniz. Pazar günü çarenin kendiniz olduğunuzu anlayacaksınız. Bununla ilgili beklemediğiniz sürpriz olaylar yaşayacaksınız ve konu kendiliğinden çözümlenecek. 

Güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat