Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,347
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 29 Eylül - 5 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta hedefleriniz, yapmak istedikleriniz adına şartları kendiniz kontrol etmek veya oluşturmak isteyeceksiniz. Enerjiler sizi daha çok mücadele alanında tutacak ve durumları akışına bırakmaktan ziyade değiştirmeye çabalama eğiliminde olacaksınız. 

Kova burcu bu hafta

Bu hafta ele aldığınız konularda özellikle hafta ortasına kadar olan dönemde sakin ve akılcı davranmak, durumlar karşısında kontrolcü olmaktan ziyade esnek bakmaya çalışmak faydanıza olur. 

Salı günü burç değiştirecek olan Venüs, yurtdışı kontakları, eğitim çalışmaları, akademik konular, yazım alanları gibi hayat alanlarınızda güzel olanaklar verebileceği gibi bekleyen işlerinizin aniden harekete geçmesini de sağlayabilir. 

Venüs sizi duygusal konularda da şanslı bir aralıktan geçirecek. Yeni konaklayacağı burçta yaklaşık 3 hafta kalacak olan Venüs, bu süreçte sizi ilişkilerinize dönük kılarken, hayatınıza yeni insanları veya ilişkiyi almanıza destek verebilir. 

Cumadan itibaren burcunuzda konaklayacak olan Ay, pazara kadar olan dönemde hareketli ve aktif olmanızı sağlarken, kişisel alanlarınızı da öne çıkarıyor. Hafta sonu duygusal alanlarınızda ilginç gelişmeler olabilir. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat