Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,428
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle parasal ve maddi konularla çok fazla vakit geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Para kazanmak ile ilgili yeni fikirler aklınıza geliyor. Güzel eşyalara sahip olmak istiyorsunuz. Bu konuda şanslısınız. Para kazanmak adına güçlü insanlardan destekler görüyorsunuz. Bazen de para ile ilgili konuları akışa bırakmak istiyorsunuz. 

Ancak Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Gelecek planlarınız, kariyerinizin meyvelerini toplamak adına yaptığınız girişimlerin parasal konularda akışa bıraktığınız o düzeni bozacağı anlamına geliyor. Gerginlikler olabilir. İletişiminize dikkat etmek gerekiyor. İlişkilerde stresli anlar yaşanabilir. Böyle bir problemle karşılaştığınız takdirde problemi büyütmek yerine olayı hemen çözmelisiniz. Böyle yaparsanız ilerlemek ve büyümek adına güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Hem gelecek planlarınız, kariyerinizin getirileri ve sosyal çevre ve arkadaşlar alanında ön plana çıkabilir hem de bu konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Uzaktaki akrabalarınızdan destekler görebilirsiniz. Hayat görüşleriniz, inanışlarınız size yardımcı olabilir. Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. 

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle parasal ve maddi konularda birtakım gerginlikler yaşayabilir ancak devamında güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Gelir elde etmek adına neler yapmanız gerekiyor, bunları öğreneceksiniz veya para kazanmak adına attığınız adımların sonuçlarını alacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat