Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,045
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta iletişim, çevrenizle kontaklar, haberleşme trafiğiniz, aile ve ev alanlarınız ve ilişkiler genel olarak gündeminizi meşgul edecek konular arasında olacak. 


Hafta başı iletişim trafiğiniz yoğun olurken, yakın çevrenizle ilgili konularla da meşgul olmanız gerekebilir. Salıdan itibaren ev alanlarınız, ebeveynler öne çıkıyor. Kariyerinizle ilgili ise atak ve hareketli olacaksınız. 

Perşembeden itibaren aşk ve ilişkiler, evli iseniz çocuklarla alakalı mevzular, eğitim, medya konuları yoğunlaşacağınız alanlar olarak sıralanabilir. 

Haftanın sizin adınıza önemli etkisi öncelikle burcunuzdaki Merkür ve Güneş'in tam kavuşum yapacağı cuma günü olacak. Merkür'ün Güneş'in kalbinde olması dediğimiz bu durum sizi adeta parlatacak. Eğer öne çıkmak istediğiniz bir konu varsa, bu alanı cumaya denk getirmeye gayret edin. Diğer yandan Venüs para evinize çarşamba gününden itibaren geçiyor ve 3 hafta kadar bu alanda kalacak. Maddi olarak sizi destekleyecek Venüs enerjisi ile tıkanan parasal konularınızı halletme, yoluna koyma, yeni kazançlar elde etme, bankalarla iyi ilişkilerde olma, kredileri daha rahat alabilme olanaklarınız artıyor. Eğer konuşarak bir iş yapıyorsanız, veya ilişki alanlarınızda fark edilme istiyorsanız, Venüs dönemi sizi destekleyecek. Seminer ve benzeri bir sunum içinde bu dönem yine uygun zamanlar arasındadır diyebilirim.

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat