Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

985
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 23 - 29 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Konuşmalarınız ve fikirleriniz insanlara bu ara biraz abartılı geliyor olabilir. Siz de insanlardan sıkılmış ve "beni anlayan kimse yok, benim entelektüel düzeyimde değiller" gibi düşünceye sahip olabilirsiniz. Sosyal projelerde kendinizi göstermek istiyorsunuz. Fikirleriniz ve aldığınız sorumluluklar artıyor. 

Bu hafta Venüs İkizler burcuna geçiş yapıyor. Merkür ise düz hareketine geçiyor. Bu gezegen hareketleri hayatımıza birtakım yumuşamalar ve olumlu gelişmeler katacak. Merkür sizin aile ilişkilerinizde bir süredir devam eden sorunları azaltırken, ev almak isteyenler için olumlu bir dönemi de başlatacak. Venüs ise aşk hayatınız için olumlu sonuçlar getirecek. 

Yurtdışında okuyan, okumuş olan veya yurtdışı bağlantılı biriyle aşk yaşamanız olası. Tabii ki bu yalnız olan Kovalar için geçerli. Beraberlikleri olanlar sevdikleriyle uyumlular zaten. 

Bu hafta genelinde Venüs - Mars karşıtlığı sizi sevgilinize vakit ayırmakla işiniz arasında bırakabilir. Hafta sonunda Ay sizin burcunuza geçiş yapacağından kendinize güveniniz artacak ve herkese meydan okumak isteyeceksiniz. Hafta sonunda kimseyi dinlemeyen, kendi bildiğini okuyan bir Kovayla baş başayız. 

Güzel bir hafta olsun, sevgiyle kalın...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat