Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,393
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Dolunay gerçekleşiyor. Pazartesi ödemeleriniz varsa, kredi aldıysanız, çeşitli borçlarınız varsa bunları tamamlamanıza yardım ediyor. Ameliyat olma riski taşıyorsanız daha sağlıklı olabilmek için bu ameliyatın gerçekleşmesine yardım ediyor. Çünkü Başak burcunda gerçekleşiyor bu dolunay. 

Cuma gününe kadar etkisinin varlığını hissettirecek yararlı olacak bir dolunaydayız, zira olumsuz bir açı içermiyor. Dolunay süresi içinde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz, daha sağlıklı olabilmek için ameliyatlar gerçekleştirebilirsiniz ya da derinleşmek istediğiniz konularda bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kendinizi gizemli konulara araştırırken de bulabilirsiniz ancak bu hafta dikkatli olmanız gereken bir konu var. Yöneticiniz Uranüs yakın çevre alanında sert bir açı kuracak. Yakın çevrenizle aranız bozulabilir, çevrenizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ya da hiç değiştirmek istemediğiniz halde gitmeye zorlanabilirsiniz.

Dışsal faktörler bütün hafta boyunca olumsuz etkileyecek gibi görünüyor. Direnmek yerine var olan duruma ayak uydurmak size kazandıracak, daha iyi konumda, daha iyi koşullarda yer almanızı sağlayacak. Buna dikkat ederseniz güzel bir hafta yaşanabilir.

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat