Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

944
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, hafta başına zihinsel olarak gergin ve karışık duygular içinde başlayabilirsiniz. Çarşambaya kadar olan dönemde sorumluluklar ve yapmanız gerekenlerle kişisel arzularınız arasında bocalama ve ne yöne gideceğinizi bilememe duygusu hakim olabilir. Bu süreçte ele aldıklarınızı bir düzen içinde ve detayda fazla kaybolmadan düzenlemeye gayret edin. 

Kova burcu bu hafta

Çarşamba günü gerçekleşecek olan Yeni Ay, hayata bakışınız ve kişisel planlarınızda yenilenme ve tekrar organize olma etkisi verecek. Yarım işlerin bitirilmesi, hayatınızdaki gereksiz yüklerin ayıklanması adına bu dönem daha faal olacaksınız.

Eğitim, akademik çalışmalar, yolculuklar, yabancılarla olan iş ve konularla ilgili Yeni Ay enerjileri size fırsatlar ve gelişmeler getirebilir. Tam Yeni Ay'ın gerçekleştiği günler yeni başlangıçlar desteklenmez. Bu nedenle çarşamba günü boyunca herhangi bir konuda yeni bir başlangıca adım atmayın. Süreçleri değerlendirin ama perşembe günü harekete geçin. 

Cuma akşam saatlerinden itibaren sezgisel yönünüzü vurgulayacak olan enerjiler, hafta sonu boyunca, ele aldığınız konularda iç sesinizi dinlemenize neden olabilir. Hafta sonu karışık ve sizi zorlayacak konulardan uzak durarak daha çok dinlenme ve kişisel işlerinizi düzenleme ile vakit geçirmek bu nedenle daha doğru olacaktır. 

Bu hafta maddi konularda planlı olmak ve düşünmeden harcamama yapmamak dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta. Parasal konular açısından banka ilişkilerinizde dikkatli olun. Gelir gider dengelerinizi hesaplayarak harcamalarınızı planlayın. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim.  

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat