Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,860
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Dolunay Ay tutulmasının olumlu etkilediği burçlardan biri de sizsiniz. Dolunay Ay tutulması 23 Mart 2016 Çarşamba günü Terazi burcunda gerçekleşiyor ve bütün bir hafta boyunca etkili olacak. 22 Mart 2016 Salı gününden itibaren kendinizi tanıtmanız, reklamınızı yapmanız, sunum çalışmalarınız ve yakın çevrenizle ilişkiniz, iletişiminiz her zamankinden çok daha kolay ve iyi olacak. Buna ayrıca özen göstermeniz sizin yararınıza olacak.

23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay Ay tutulmasının size yansıması, eğitiminizi tamamlamak, sertifika ya da diploma almak, seyahatlerinizi tamamlayıp yuvanıza dönmek ya da seyahat için izin, pasaport, vize gibi işlemlerin tamamlanması olacak. Ay tutulması ile hem eğitim ve seyahatler anlamında işleriniz yolunda gidecek, hem de medya ile ilgili işleriniz varsa, bunları kendi isteğiniz doğrultusunda sürdürebileceksiniz. 

Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir haftadasınız. Plüton ile Jüpiter arasındaki olumlu açı bütün bir hafta boyunca ne diliyorsanız, ne düşünüyorsanız onu gerçekleştirmenize olanak sağlayacak. Düşünce gücü ile dağları bile devireceğinizin farkına varacaksınız. Güzel bir haftadasınız. 

Herkese sağlık, mutluluk, bolluk, bereket ve aşk dolu günler diliyorum. 
Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat