Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 20 - 26 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

758
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 20 - 26 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz. Biraz içiniz acımış sanki, derin düşüncelere dalmışsınız da çıkamamışsınız gibi sevgili Kovalar. Çok koştunuz, çok yoruldunuz; geçtiğimiz haftalarda hayli hareketli süreçlerden geçtiniz ve bu haftaya başlarken biraz motivasyonunuz düşük olabilir. Hafta ortası toparlanacaksınız, merak etmeyin. Her şey yeniden şekillenecek. Bazı şeyler yerli yerine oturuyor. 

Bu hafta Venüs ve Güneş burç değiştirerek Yengeç burcuna geçiş yaptılar. Bu durumda sizler günlük işlerinizi yoluna koymak, çalışma arkadaşlarınızla plan ve program yapmak, belki yaşadığınız veya çalıştığınız ortamda birtakım değişiklikler ve düzenlemeler yapmak durumunda olabilirsiniz. 

Bu hafta Merkür ve Satürn karşıt açıda. Satürn sizlerin klasik astrolojide yöneticiniz, modern astrolojide ise Uranüs ile yönetiliyorsunuz. Bu durumda ikisi de sizler için önem taşıyor. Oğlak burcunun da yöneticisi olan Satürn'ün karşıt açısı, tıpkı Oğlak burcunda anlattığım gibi konuşmak isteyip de anlatamadığınız bazı şeylere işaret edecek bu hafta. Susmak daha iyi olacak.

Sevgiyle kalın, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat