Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

921
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta gerçekleşecek dolunay karşı burcunuzda oluşurken, evlilik, ortaklı alanlarınız, iş projeleriniz, partnerinizle ilgili konularda beklediğiniz haber veya gelişmeleri size getirebilir. İkili ilişkiler açısından hareketli ve renkli bir hafta yaşayabilirsiniz. 


Bu hafta dolunayın yanı sıra parasal alanınızda gerçekleşen yoğun etkiler, özellikle ortaklı yürüttüğünüz iş alanlarınızda gelişmeler yaşamanıza olanak sağlayabilir. Duygusal konularda ise dikkatiniz partneriniz veya eşinizle olan diyaloglarınıza yönelecek. Eş ile ilgili bir gelişme sonuca ulaşırken, eşin beklediği bir iş fırsatının sonuçlanması sizi de sevindirebilir. 

Haftanın etkileri genel olarak duygusal hezeyanlara, gelişmeleri abartılı şekilde yaşamanıza, ele aldıklarınızı daha tutkulu yönlendirmenize neden olacağı için her konuda mantık ile hareket etmek, meseleleri kişiselleştirmeden halletmeye çalışmak hafta boyunca dikkat etmeniz gerekenler arasında diyebilirim. 

Bu hafta sağlıkta ayak bileklerinizle ilgili sorunlara, mide ve sindirim sistemi rahatsızlıklarına daha açık olabilirsiniz. Dolunay su toplamanıza, varis sorunlarınız varsa ağrılara neden olabileceği için, fiziksel olarak temponuzu iyi ayarlayarak kendinizi fazla yormadan ve zorlamadan işleri tasnif etmenin önemli olacağına işaret etmekte

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat