Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

822
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, bu hafta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay, salı günü daha belirgin olmak üzere içsel karamsarlıklarınızı arttırabilir ve karar verirken zorlanabilirsiniz. Hafta boyunca yeni adım atmadan daha çok beklemede kalmanızı destekleyen enerjiler, bir yandan da sizi yaratıcı ve farklı çözümlere de yönlendirecek. Ele aldığınız konularda bakış açınız rutinin dışında ve radikal çözümlere yönelik olabilir. 


Burcunuzda çarşamba günü rötar seyrine başlayacak olan Merkür, öncesinden pazartesiden itibaren durağan pozisyonda olacak. Merkür; ilişkiler, çocuklar ve kişisel konularda geçmişte başlayan durumları tekrar önünüze koyabilir. Bilinçaltınızın hareketli ve gergin olacağı hafta boyunca karar vermek, adım atmak adına destekli olmayacaksınız. Harekete geçerken acele etmemek, mümkünse beklemek bu hafta sizin için önemli. 

Perşembeden itibaren maddi konular, bankacılık işleriniz, parasal planlamalarınız sizi daha fazla meşgul edebilir. Özellikle kredi ve benzeri bir başvuru yapmayı planlıyorsanız, önceden başlayanlar hariç, bu hafta bankacılık ve para işleri açısından yeni girişimde bulunmayın. Şartlar değişime açık olacağı için şimdi atacağınız adımları kısa bir süre sonra tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat