Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,179
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar,

Çarşamba gününe kadar okumak, dinlenmek biraz geri çekilmek, sosyal hayattan soyutlanmak size iyi gelirken çarşambadan itibaren Güneş burcunuza geçeceği için daha aktif ve canlı bir şekilde hayata açılmak ve dostlarınızla, ideallerinizle ilgilenmek isteyeceksiniz. Böyle bir dönem başlıyor ve yine çarşamba günü itibaren karşıt burcunuzla gerçekleşecek dolunayın etkisi altına gireceksiniz. Dolunay gerçekte cumartesi olacak ama çarşamba günü itibaren varlığını hissettirecek. Bu dolunay size evlilik ve ortaklık ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme olasılığı sunacak.

Eğer bu tür ilişkileriniz varsa, evliyseniz ya da bir işi ortaklığınız varsa memnuniyetsizlikleriniz bu dönemde artabilir. Böyle bir konumda değilseniz, bir evliliğiniz yoksa iş ortaklığınız yoksa bunları oluşturmayı düşünebileceksiniz.

Olan durumlarda güzel ve normal bir dolunay ancak dolunay sırasında Merkür ve Plüton kavuşacak ve Merkür geriliği olacak. Bunun anlamı sorunlara bakış açınızda bir tür değişiklik, geri dönülmez bir değişiklik oluşacak. Sorun çözme yeteneğiniz tamamen sil baştan yenilenecek. Bu maalesef dış etkenlerden ve yakınlarınızın sağlığı ile ilgili olumsuzluklardan kaynaklanacak. Bu alana dikkat etmek koşuluyla genel olarak olumlu bir haftadasınız. 

Mutlu, sağlıklı ve esenlikle bu haftayı tamamlamanızı diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat