Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,040
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, hafta başı ev ve yuva alanlarınızda gerçekleşecek Yeni ay, eviniz, ailenizle ilgili konularda yeni gelişmeler getirebilir. Yeni ay dönemi Merkür rötarı ile birleştiği için ev alımları, kiralamalar, araba alımları açısından bu hafta adım atmayın. 

Pazartesi günü öğlen 12.30'a kadar açısız ilerleyecek ay nedeniyle haftanın ilk günü planlarınızı bu saatden sonraya denk getirin. Salı günü başlayacak Merkür rötarı, çocuklar, aşk hayatınız, hobilerinizle ilgili konularda önceden başlayan konu ve durumları tekrar ele almak zorunda bırakabilir sizi.

Ancak Merkür rötarı boyunca özellikle çocuklarınızla ve partnerinizle iletişime dikkat edin. İfade tarzınız istemeden sert olabilir veya bu iki alanda tepkisel davranabilirsiniz. Aşta sizin için önemli birinin hayatınızdaki yerini yeniden fark etme, idrak etme söz konusu. 

Eski bir ilişki gündeme gelebileceği gibi, devam eden bir beraberlikte ilişkiye farklı gözden bakma, daha önce üstünde durmadıklarınızdan rahatsız olma yaşayabilirsiniz. Her durumda bu haftadan başlayarak 11 Haziran'a kadar aşk hayatınıza taşlar yerinden oynayabilir. Değişen duygular, partnerinizle iletişim sorunları, eski bir beraberliği tekrar gündeme getirmeniz duygusal olarak karışık bir döneme işaret etmekte.

Cuma günü Güneş burç değiştiriyor. Aşk ve ilişkiler alanlarınızı hareketlendirecek bu transit, hafta boyunca ilişkiler adına yoğun bir tempoda olabileceğinize işaret etmekte. Öte yandan çocuklarla ilgili konularda önünüzdeki bir aylık zamanda iplerin sizin elinizde olmasını isteyeceksiniz. Kontrolcü davranabileceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat