Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

749
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Çarşamba günü Neptün para ve özgüven alanınızda durağanlaşacak ve durağanlaşmanın etkisi cumartesi gününe kadar devam edecek. Gelirlerinizde azalma söz konusu olursa ya da bazı anlaşmalar aniden son bulursa şaşırmayın. Hayal kırıklıkları ile dolu birkaç gün yaşayacaksınız ancak cumartesi gününden itibaren durum tersine dönecek ve tüm anlaşmazlıklar düzeltilecek. Bu nedenle üzülmeden, sakin kalarak çözüm yolları aramanızda fayda var. 

Cuma günü Merkür, pazar günü ise Güneş arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınıza yerleşecek. Bu alan sizin öz burcunuz ile ilgili bir alan. Arkadaşlık, yaşam amacı ve idealleriniz sizin için çok önemli. O nedenle cuma gününden itibaren yaşam amaçlarınızı tek tek gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız. Dostlarınızla yeniden bir araya gelecek veya karşılaşacaksınız. Onlarla bir araya geldiğinizde yapacağınız konuşmalar, anlaşmalar sizi bir miktar daha ileriye taşıyacak. Arkadaşlıkları ve dostlukları yeniden başlattığınız bir dönem başlıyor sevgili Kovalar. Dostlarla atılacak adımlar tamamen geleceğe dönük olacak. Hem başkalarını mutlu etme, hem de kendinizi mutlu etme, ideallerinizi gerçekleştirme, huzur bulma fırsatınız olacak. Bu anlamda 16 - 22 Kasım 2015 haftası bir hayli güzel. Sevgili Kovalar, sevgi, mutluluk ve aşk dolu bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat