Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

1,369
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar,

Bu hafta çarşamba günü Venüs burcunuza yerleşiyor. Çarşamba gününe kadar kendinize zaman ayıracaksınız. Daha fazla dinlenecek, hatta biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz. Çarşambadan itibaren eğer yalnızsanız etrafınızdaki hayranlar ordusundan birisinin farkına varacaksınız.

Bir insanla flört yaşamaya başlayabilirsiniz. Eer bir ilişkiniz varsa son derece romantik günler yaşayacaksınız. Aşka ve sevgiye daha fazla zaman ayıracaksınız.

Cuma günü Güneş Balık burcuna yerleşecek ve parayla ilişkinizi canlandıracak. Daha fazla ve daha kolay kazanmak isteyeceksiniz. Çünkü daha fazla merhamet gösterdiğiniz kişilere para harcamak isteyeceksiniz. Diğer canlılarla her zaman olduğundan daha fazla ilgileneceksiniz. İhtiyacı olan insanlar ve hayvanlar sizi bekliyor olacak. 

Gelecek hafta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcu ödemeler alanınız. Bu dolunay etkisini bu hafta çarşambadan itibaren hissediyor olacaksınız. Bu dolunay size şunları getirecek: Eğer bir kredi borcunuz varsa bunu tamamlayıp nihayet rahata erebilirsiniz. Sponsor arayışınız varsa aradığınız sponsoru bulabilirsiniz. Ameliyat olma olasılığınız varsa bunu da nihayet gerçekleştirip sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Birden fazla alanda parayla ilişkili planlarınız ve projeleriniz varsa bunları da yine dolunay sayesinde hayata geçirebileceksiniz.

Değerlendirebilenler için güzel bir hafta. Keyifli, huzurlu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat