Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

876
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, 


Bu hafta burcunuzda konaklayan Mars'ın Uranüs ile yaptığı güzel açı sizi ani gelişen durumlara, güzel sürprizlere açık kılacak. Kişisel bir konuda önceden başlayan bir adımınız adına sonuç olmanız olası olurken, hareketli bir hafta geçireceksiniz. Kendinizi ortaya koymak, harekete geçmek adına fırsatlar gelebilir. Diğer yandan Mars sizi aceleci etkiler içinde de bırakabileceği için her şeye rağmen düşünerek ve dikkatli adım atmak veya planlı olmaya gayret etmekte doğru olacaktır. 

Hafta başı seyahatler, yolculuk planları, eğitim ve hukuki konularda bekleyen, duran işleriniz varsa hızlanabilir. Bu hafta çarşamba günü dikkatli olun. Çarşamba günü Ay burç değiştirirken boşlukta yani açısız ilerleyecek ki bu etki yeni başlangıçları desteklemiyor. Özellikle eğitim, hukuksal konular, yabancılarla ve yabancı ülkelerle olan temaslarında önemli adımları çarşamba gününe planlamayın. 

Bu hafta perşembe ve cuma günleri kariyer ve iş konularınız aktive olacak. İşinizle ilgili sorumluluklarınıza dönük olmanın önemli olacağı bu günlerde yoğun iş planlarınızı daha rahat uygulabileceksiniz. 

Duygusal alanlarda özellikle cumadan itibaren ve hafta sonu boyunca keskin kararlar alırken iyi düşünün. İlişkileriniz ve beraberlikleriniz adına düşündüğünüz ama uygulamaya almadığınız kararları aniden revize etmeniz söz konusu olurken, 

Cumadan itibaren duygusal olarak kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. Bu nedenle hafta sonu karışık ortamlardan uzak durun ve daha çok sizi rahatlatan aktivitelere yönelin. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat