Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,538
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 14 - 20 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Eğer bir ilişkiniz varsa ya da yakınlarınızdan birisi arkadaşlarınızla tanışıyorsa, dostlarınızdan gelecek baskı bu hafta biraz moralinizi bozacak. Çünkü o dostlar ilişkinize ve yakınlarınız bir miktar müdahale edecek. Muhtemelen onaylamayacak, sevimsiz iki gün geçirmenize yol açacaklar. 

Bu hafta çarşamba ve perşembe günlerini kapsayan harika bir açı gerçekleşiyor. Sorun çözme yeteneğiniz tamamen yenileniyor. Daha güçlü hissedecek, problemleri başlamadan çözmeyi öğrenecek veya problemlere bakış açınız değişecek. Kötü alışkanlıklarınız varsa, onlardan birinden kurtulma şansı bulacaksınız. Para ile ilgili beklentileriniz varsa yine bu açı sayesinde bu gerçekleşecek. Piyango da kazanabilir, kredi de bulabilirsiniz. 

Cuma günü özel bir açı gerçekleşiyor ve bu açı eğer yalnızsanız size aşk getiriyor. Yalnız değilseniz yaratıcı projelerinizin onaylanmasını bekliyorsanız cumadan itibaren onaylama süreci hız kazanacak. Yepyeni bir çevrede yeniden var olmaya çalışacak ve tanınmaya başlayacaksınız.

Pazar günü Güneş Koç burcuna yerleşiyor. Bu sizin için harika bir haber çünkü bu alan aynı zamanda tanınmanız ile ilgili. Şöhrete adım adım yaklaşacaksınız. Böyle bir beklentiniz yoksa bilgiye her zamankinden daha kolay ulaşacaksınız ve yepyeni bir çevrede yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. 

Sağlıklı, bolluk ve bereket dolu güzel bir hafta geçirmeniz dileklerimle, şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat