Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,477
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar,

Kariyer ve para alanında ne hayal ediyorsanız işte tam da o gerçekleşecek bu hafta. Özellikle haftanın ilk yarısında son derece olumlu etkiler altındasınız. Çok iyi değerlendirmelisiniz. İç gücünüze güvenmelisiniz çünkü içinizden geçen her ne ise haftanın ilk yarısında gerçekleşecek veya onu karşınızda bulacaksınız. 

Bunlar güzel etkiler. Ancak iç gücünüz bu hafta çok önemli ve orada bir Merkür - Plüton kavuşumu var. Bu hafta olumsuz düşünceleriniz de maalesef gerçekleşecek ve haftanın ikinci yarısında daha ziyade olumsuza odaklı olacaksınız. 

İşte bu nedenle kendi adınız, kariyeriniz, firma adınız veya şöhretinizle ilgili olumsuz cümleler duyabilirsiniz haftanın ikinci yarısında; tabii korkunuz buysa. Ya da yakın çevrenizden insanlarla aranızdaki iyi ilişkiler bozulabilir, tehditkar bir hava esebilir. Buna da neden yine içinizdeki korkular olacak gibi görünüyor. Bu hafta olumsuza değil, tamamen olumlu şeylere yönelmemiz gereken bir haftadayız. Sizde özellikle para vekariyer alanınıza odaklanmalı, onun dışındaki problemleri yok saymalı ve ilgilenmemelisiniz. Hatta bir önerim var. Yakın çevrenizden bir insan çok ciddi bir sorun yaratıyorsa, bırakın onu, hayatınızdan çıkarın gitsin. Böylesinin daha iyi olduğunu gelecek haftalarda siz de anlayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat