Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

792
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, ikili ilişkileriniz ve ortaklı işleriniz adına yeni kararları deneyimleyeceğiniz bir hafta söz konusu. Kariyerinizle ilgili bu hafta sorumluluklarınızı iyi yönlendirmelisiniz. 

Salı gününden itibaren aktif olacak Satürn Venüs karesi iş alanlarınızda sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirmenize neden oluyor. Bu etki aynı zamanda gereksiz yükleri almadan, fazladan gelecek sorumlulukları iyi ölçümleyerek kabul etmeniz gerekliliğini de göstermekte. Aksi halde bir süreliğine başlattığınız konular kalıcı bir duruma dönüşebilir. 

Bu hafta iş ve özel hayatınızı iyi ayarlamaya çalışın. Kendinize vakit ayırmaya, bedeninizi yormamaya özen gösterin. Fiziksel olarak bünyeniz daha zayıf ve hassas olacak. 

Perşembe günü gerçekleşecek Yeni Ay sağlığınız, mesleki konular ve gündelik işler adına sizi hassas kılacak. Sağlığınızda metabolizmanıza özen göstermeli, kan değerlerinizle alakalı kontrollerinizi önünüzdeki on günlük süreçte iyi takip etmelisiniz. 

Yeni ay ve gündelik hayatınızla ilgili sorumluluklarınızı yeniden gözden geçirmenize neden olabilir. İş alanlarında yaratıcı etkileriniz artarken, yeni proje ve fikirleri ortaya koymak adına fırsatlar gelebilir. 
Bu hafta Perşembe günü yeni bir başlangıcı özellikle 14.25 ile 17.26 arasında aktive etmeyin. Ay burç değiştirirken açısız ilerleyecek ki bu süreçte başlattığınız konularda verimli bir sonuç almanız zor olacaktır.

Cuma gününden itibaren karşı burcunuza geçecek olan Ay, ikili ilişkileriniz, partnerinizle alakalı konulara odaklanmanıza neden olacak. Hafta sonu eşiniz veya partnerinizle alakalı konularda karşı taraf sizden yapmanız gerekenlere dönük hareket etmenizi bekleyebilir. Bu nedenle ilişkinizde paylaşımcı olmak önemli olacak.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat