Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

1,969
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 13 - 19 Ekim 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, Merkür'ün gerilemesi bu hafta boyunca sizi yurtdışı bağlantılarınız, yabancılarla olan ilişkileriniz, eğitim ve hukuksal konular, yazım işleri, yayıncılık, seyahatler ve yolculuk planları adına temkinli olmanız gereken enerjiler içinde tutacak. Bu alanlarda başta hukuksal konular olmak üzere bu hafta yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir adım atmak veya kontak kurmak doğru olmaz. 

Kova burcu bu hafta

Diğer yandan özellikle eğitim, yurtdışı konuları ve hukuksal alanlarda geçmişten gelen konularla tekrar uğraşmanız gerekebilecek veya bu alanlarda önceden başlayan işleri revize etmek zorunda kalabileceksiniz. Bu hafta enerjiler sizi daha çok uzun süredir gündeminizde olan ve bir türlü dengeye oturtamadığınız alanlarda sonuç almaya yönelik tutarken, yeni başlangıçlar adına daha temkinli olmaya davet etmekte.

Duygusal alanlarda Ay'ın perşembeden itibaren karşı burcunuza geçmesiyle ilişkiler ve partnerinizle ilgili konulara daha dönük olabilirsiniz, haftanın ikinci yarısı duygusal alanlarınızda aktif etkiler söz konusu diyebilirim. Ancak Merkür gerilemesinin Venüs ile yaptığı işbirliği nedeniyle aşk alanlarınızda yeni tanışmalar veya bu süreçteki başlangıçlar sonradan fikirlerinizin değişmesine neden olabilecek etkiler de barındırıyor.

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat