Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,240
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Özellikle ilişkilerle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Bu dönemde aynı zamanda para ile ilgili güzel gelişmeler de söz konusu. Beklediğiniz paralara, kaynaklara ulaşacağınız bir zamandasınız. Ortağınızla birlikte hareket ederseniz onunla beraber para kazanacaksınız. Sahip olmayı dilediğiniz insanlar varsa, bunlara daha rahat erişeceksiniz. 

Perşembe günü burcunuzda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğiniz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Tutulma ile özellikle ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik konuları gündeme gelecektir. Bitmesi gereken veya başlaması gereken ilişkiler bu dönemde başlayacaktır. Kendi yaşam hedefleriniz doğrultusunda atılması gereken mantıklı adımları atacağınız ve yeni bir başlangıç yapacağınız bir dönemdesiniz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber özellikle finansal, maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Bu dönemde para ile ilgili planlarınızı, projelerinizi gizli tutarak yürüttüğünüz takdirde bu alanda daha başarılı olacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat