Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

954
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, burcunuzda ilerleyen Venüs ve Merkür sizi iletişime dönük kılarken, kendinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz etkiler vermekte. Fiziksel olarak dikkat çekici olduğunuz bu süreç kişisel alanlarınızı da öne çıkarmakta. Pazartesi ve salı günleri yakın çevreniz, kardeşler, yakın arkadaşlar alanlarınızda sizin kontrolünüz dışında ani gelişmeler söz konusu. Hafta başı iletişime dikkat edin. Bu süreç teknolojik bir alet alma niyetiniz varsa yine uygun değil. 


Sağlığınız açısından bu hafta ilk yarısı migren ve benzeri baş ağrıları ile sinüzit sorunlarına daha açık olabileceğinize işaret etmekte. 

Mars'ın para alanınıza geçtiği hafta başı, gezegenin karmaşık etkiler vermeye açık olmasıyla maddi konularda özellikle çarşamba gününe kadar dikkatli olmakta fayda var. Hafta boyunca parasal konularda akılcı davranmanız gerekmekte. 

Duygusal konularda bu hafta şanslı etkileriniz var. Dikkat çekici olacak, karşı cinsin ilgisini fazlasıyla hissedeceksiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda ise çarşamba ve perşembe günleri yoğun olacaksınız. İş kontakları ve önemli iş konularını ele almak adına bu hafta daha çok çarşamba ve perşembe günleri uygun enerjiler var. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat