Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

597
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Duygusal olarak hassas olacağınız bir dönemdesiniz. Günlük, rutin işlerinizi halletmeniz adına güzel etkiler var. İşiniz ve çalışmalarınızla ilgili bazı farkındalıklar kazanacaksınız. İş ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde o haberlere ulaşabilirsiniz.  

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu dönemde sorumluluk almak ile ilgili korkularınızı aşmak adına adımlar atacaksınız. Ciddi ve somut adımlar attığınız takdirde başarıyı yakalama fırsatınız var. Gıyabınızda dönen birtakım işler varsa, bunlardan da haberdar olacağınız bir dönemdesiniz.

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Bu kavuşum sizi özellikle kariyer alanında etkiliyor. Kariyeriniz ile ilgili girişimler yapabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi çok güçlü ve motive hissediyorsunuz. Aynı zamanda iyimser olacaksınız. Dolayısıyla iş kurmak veya kariyerinizde ilerlemek adına güçlü adımlar atarsanız başarılı olacaksınız. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat