Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kova burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,123
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kova burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Kova burcu, 


Hafta başı çevrenizle iletişim, teknolojik konular, haberleşme trafiğiniz adına yoğun etkileriniz var. Pazartesi ve salı günleri kardeşler, yakın arkadaş veya akrabalar, kısa yolculuklar adına gelişmelere açık olacaksınız. Genel olarak bu hafta içinde temponuzun yüksek olduğu dönem çarşambaya kadar olan süreç diyebiliriz. 

Çarşambadan itibaren ev ve aile alanlarınız, evinizle ilgili yapmayı planladığınız değişiklikler, iş alanlarınızda gelişmeler açısından hareketli olacaksınız. Ev ve iş arasında denge kurmak adına daha yoğun bir çaba sarf edebilirsiniz. 

Bu hafta eşinizin işi veya onunla ilgili beklediğiniz haber veya gelişmeler adına güzel etkilerin öen çıktığı bir dönem olacak. Ayrıca teklifler ve fırsatlar açısından beklemediğiniz gelişmeler sizi şaşırtabilir. 

Bu hafta dikkat etmeniz gereken gün Cuma. Cuma günü sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası Ay açısız bir alanda kalacak ki, bu aralıkta başlattığınız işleri daha sonra sonuçlandırmanız zor olabilir. Bu nedenle cuma günü halletmeniz gereken önemli işleri öğleden sonraya planlamaya gayret edin. 

Cumartesi günü gerçekleşecek Dolunay, ilişkiler adına tamamlanmalar, gelişmelerin sonuca ulaşmasına neden olacak. Bekleyen konular hızlanacağı gibi, eğitim, kişisel gelişim, hobiler, çocuklar ve onlarla ilgili gelişmeler adına enerjiler bekleyen duran işleri hızlandıracak. 

Sevgili Kova burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat