Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Konvektör ısıtıcılar güvenli midir?

18,033
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Konvektör ısıtıcılar güvenli midir?

Konvektör ısıtıcıların rezistansları tamamen ürün içinde gizlenmiş olduğundan, çocuk odalarında bile rahatlıkla kullanılabilir ve çocukların konvektör ısıtıcılarla yalnız kalmaları bu anlamda bir sakınca yaratmaz.

Çocuk kilidi ile, yapılmış ayarları koruma imkanı sunar. Hem sabitlenebildiği hem de devrilme emniyeti olduğu için oldukça güvenli bir kullanıma sahiptir.

Konvektör ısıtıcılar, aşırı ısınma durumlarında kendini kapatarak yangın riskini yok eder. Ürün havuz ve duş kenarında kullanıma uygun olmamakla beraber su sıçrama emniyetine sahiptir ve olası kazalarda riski bu anlamda en aza indirmiştir. Diğer elektrikli ısıtıcılara kıyasla sahip oldukları tasarım ve güvenlik özellikleri ile çok daha konforlu ve güvenli bir kullanıma sahiptir.

Bu ısıtıcıların sağlığımız için avantajlarından bir diğeri ise havadaki tozu yakmaması, kötü koku oluşturmaması ve yaşanılan ortamı ferah tutmasıdır. Havayı kurutmayan konvektörler, bu sayede alerji, astım ve diğer solunum yolu rahatsızlıkları çeken kişilere konforlu ve sağlıklı bir ısınma sağlar. Böylece bebek ve yatak odalarında da rahatlıkla kullanılabilir.

Videoyu Göster

Ev & Dekorasyon Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat