Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Konvektör ısıtıcı çeşitleri nelerdir?

9,495
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Konvektör ısıtıcı çeşitleri nelerdir?

İç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen, güvenli ve konforlu konvektör ısıtıcıların manuel ve dijital modelleri ile ortam büyüklüğüne göre tercih edilebilecek farklı güçlerde üretilen seçenekleri vardır. Ayrıca bazı markaların farklı renk ve desen alternatifleri bulunur.

Konvektör ısıtıcılarda, manuel modeller, termostat ayarı düğmesindeki ısı kademesi ayarlanarak çalışır. Dijital modeller ise bulunduğu ortam sıcaklığını ölçümler, belirleyeceğiniz sıcaklık ayarına göre, ortam sıcaklığını sabitleyecek şekilde çalışır.

Markasına göre değişmekle beraber, dijital konvektörler otomatik açılma ve kapanmaya ayarlanabilir. Çocuk kilidi; aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruma gibi güvenlik özellikleri bulunur. Bu anlamda bu akıllı elektrikli ısıtıcılar çocuklu aileler de hem bebek hem de yatak odalarında rahatlıkla kullanabilir. 

Bu ısıtıcılar ek ısıtma olarak evlerde yer alabileceği gibi, bir evin tüm ısıtma sistemi olarak da tercih edilebilir. Üstelik ortam sıcaklığını ayarlanan derecede sabit tutabilen ısıtıcılar, sıcaklık düştüğünde otomatik olarak devreye girer, böylece üst düzeyde enerji tasarrufu ve ideal bir ısınma sağlar.

Videoyu Göster

Ev & Dekorasyon Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat