Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zor Aşklar

İnternetten tanışılan biriyle ciddi bir ilişki yaşamak mümkün mü?
Seviyorum ama emin değilim. Seviyorum ama başka dünyaların insanıyız. Seviyorum ama yürümüyor. Başınız dertte ise ünlü yazar Mehmet Coşkundeniz'e kulak verin. İnternet aşkları ne kadar güvenilir? İnternetten tanışılan kadınla ciddi bir ilişki yaşamak mümkün mü? İnternetten tanıştığım erkeğe ne kadar güvenebilirim? İki insan arasındaki eğitim farkı ilişkiye nasıl yansır? Eğitim farkı aşkta ne tür sorunlara yol açabilir? Aşkta ailelerin görüşü ne kadar önemlidir? Anne babanın onay vermediği ilişkiye son mu verilmeli? Çiftlerin aileleri farklı gelir seviyesine sahipse sonradan problem yaşanır mı? Bir ilişkinin yürümesi için ailelerin de iyi anlaşması şart mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin