Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zihinsel Engelli Çocukların Eğitimi

Zihinsel engelli çocuklarda konuşma problemleri nasıl giderilir?
Zihinsel engelli çocukların eğitimi hakkında merak ettikleriniz... Zihinsel engelli çocukların toplumla daha uyumlu yaşayabilmesi ve temel ihtiyaçlarını giderebilmesi için yapılan duyu bütünleme ve grup terapileri ile kaynaştırma eğitimleri alması çocukların hem bedensel hem de zihinsel anlamda gelişimine büyük destek veriyor. Peki zihinsel engelliler hangi kurumlarda özel eğitim alabilir, özel eğitimlerin arasında ne tür faaliyetler yer almalı, biliyor musunuz? İzleyin, zihinsel engelli çocuklar için ne tür konuşma terapileri yapılabilir, çocuğun vücut hareketlerini kontrol etmesi nasıl sağlanır, uzmanından öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin