Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zihin Gücüyle Zayıflama

Zihin gücüyle nasıl zayıflanır?
Diyet yapmadan, zihin gücüyle zayıflama! Düşünce gücü ile kilo verebileceğinizi biliyor musunuz? Kilo vermeden önce öncelikle düşünce yapınızı değiştirmeniz gerekiyor. Kilo vermeye başlayanların sık sık yaptığı hatalara düşmek istemiyor, kısa zamanda sonuç almak istiyorsanız izleyin. Zihin gücüyle zayıflama nedir? Zihnimizle şişmanlık arasında nasıl bir ilişki var? Diyet yapmadan da zayıflanabilir mi? Düşünce gücüyle zayıflama yönteminde neden diyet yok? Diyet yapmak zihne nasıl bir komut gönderiyor? Kilo vermek isteyenler nasıl düşünmeli? Olumlu veya olumsuz düşüncelerimizle zihne nasıl komutlar gönderiyoruz? Kilo vermeye çalışanların sıklıkla yaptıkları hatalar neler? Kilo vermek için diyet yapmak yanlış mı? Sık sık şişmanlıktan bahsetmek doğru mu? Kilo vermeye çalışanların doğru bildiği yanlışlar neler? Düşünce gücüyle ne kadar sürede ne kadar kilo verebilirim? 1 ayda ortalama kaç kilo verilebilir? Kilo verme miktarı ve zamanı neye göre değişir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin