Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağlı Pırasa Nasıl Yapılır

Zeytinyağlı pırasa nasıl pişirilir?
Zeytinyağlı pırasa nasıl yapılır, UZMANTV'de öğrenin. Zeytinyağlı pırasa yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Pırasa malzemeleri yemek için nasıl hazırlanır? En güzel zeytinyağlı pırasa yemeği tarifi UZMANTV'de... Pırasa pişirmek için saplarını nasıl kesmek gerekir? Pırasa temizlemenin püf noktaları nelerdir? Zeytinyağlı pırasa yapmak için pırasa nasıl alınır? Pırasaların uzunluğu ne kadar olmalı? Rengi, diriliği nasıl kontrol edilmeli? Pırasanın lezzetli olduğu önceden anlaşılabilir mi? Pırasanın malzemesi nasıl hazırlanır? Malzeme olarak neler konabilir? Pirinç nasıl hazırlanır? Pırasa ne kadar süre pişirilir? Pırasanın piştiği nasıl anlaşılır? Pırasa nasıl soğutulmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin