Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağlı Kereviz Nasıl Yapılır

Zeytinyağlı kereviz nasıl pişirilir?
Zeytinyağlı kereviz tarifi için izleyin. Kereviz nasıl ayıklanır, nasıl doğranır? İyi bir zeytinyağlı kereviz yemeği için nelere dikkat etmeniz gerekir? Mutfaksirlari.com Kurucusu Nilay Tulum sizler için zeytinyağlı kereviz yemeğinde kullanılan malzemeleri, kereviz yemeğinin nasıl pişirileceğini uygulamalı olarak UZMANTV'de anlatıyor. Kereviz pişirmek için saplarını nasıl kesmek gerekir? Kereviz temizlemenin püf noktaları nelerdir? Zeytinyağlı kereviz yapmak için kereviz nasıl alınır? Kerevizlerin büyüklüğü ne kadar olmalı? Rengi, diriliği nasıl kontrol edilmeli? Kerevizin lezzetli olduğu önceden anlaşılabilir mi? Kerevizin garnitürü nasıl hazırlanır? Garnitür olarak neler konabilir? Patates, havuç, bezelye nasıl hazırlanır? Kereviz ne kadar süre pişirilir? Piştiği nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin