Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağlı Kabak Çiçeği Dolması Yapın

Kabak çiçeği dolması nasıl yapılır?
Kabak çiçeği dolması yapmayı öğrenin... Kabak çiçeği dolması için ne kadar kabak çiçeği gerekli? Dolmanın iç harcı için gerekli malzemeler ve ölçüleri nelerdir? Hangi baharatlar kullanılabilir? Tazeliği nasıl anlaşılır? Hangi mevsimde alınabilir? Kabak çiçeğini nereden alabiliriz? Dolma yapımında kullanılacak kabak çiçeği nasıl olmalı? Kabak çiçeklerini nasıl bir işlemden geçirmek gerekir? Kabak çiçeğinin iç kısmı nasıl hazırlanır? Kabak çiçeği dolmasının iç harcı nasıl yapılır? İç malzemeleri hangi sırayla pişirmeliyiz? İç harcını yaparken dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir? Kabak çiçekleri nasıl doldurulur? Kabak çiçekleri doldurulduktan sonra tencereye nasıl konmalı? Kabak çiçeği dolması ne kadar sürede pişer? Kabak çiçeklerinin yırtılmaması için nelere dikkat etmek gerekir? Pişirirken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi garnitürler kullanılabilir? Kabak çiçeği dolmasına ne tür soslar yakışır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin