Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağlı Enginar Nasıl Yapılır

Zeytinyağlı enginar nasıl pişirilir?
Zeytinyağlı enginar yapmayı öğrenin. Enginar nasıl seçilir, nasıl ayıklanır? Zeytinyağlı enginarı pişirirken dikkat etmeniz gerekenlerler nelerdir? Sorularınızı uygulamalı olarak Mutfaksirlari.com Kurucusu Nilay Tulum yanıtlıyor. Zeytinyağlı enginar yemeği tarifi UZMANTV'de! Enginar pişirmek için saplarını nasıl kesmek gerekir? Enginar temizlemenin püf noktaları nelerdir? Zeytinyağlı enginar yapmak için enginar nasıl alınır? Enginarların büyüklüğü ne kadar olmalı? Rengi, diriliği nasıl kontrol edilmeli? Enginarın lezzetli olduğu önceden anlaşılabilir mi? Enginarın garnitürü nasıl hazırlanır? Garnitür olarak neler konabilir? Patates, havuç, bezelye nasıl hazırlanır? Enginar ne kadar süre pişirilir? Piştiği nasıl anlaşılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin