Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağlı Barbunya Tarifi

Zeytinyağlı barbunya nasıl yapılır?
Zeytinyağlı barbunya yapmayı öğrenin... Zeytinyağlı barbunya için gerekli malzemeler nelerdir? Barbunyayı önceden ıslatmak gerekir mi? Havuç ve patates nasıl doğranır? Garnitür olarak başka malzeme kullanılabilir mi? Servis ederken ne tür malzemeler kullanılabilir? Barbunyanın daha lezzetli olması için şeker ve sarımsak kullanabilir mi? Zeytinyağlı barbunya için malzemeler hangi sırayla tencereye atılır? Ne kadar salça, ne kadar domates kullanılır? Önce patates mi havuç mu atılır? Ne kadar su konur? Su azaldıkça eklemek gerekir mi? Barbunyanın ne kadar pişmesi gerekir? Yağ ne zaman eklenir? Barbunyanın hangi türü daha makbuldür? Zeytinyağlı yemekleri bir gece beklettikten sonra mı servis etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin