Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağlı Bamya Tarifi

Zeytinyağlı bamya nasıl yapılır?
Zeytinyağlı bamya yemeği yapmayı öğrenin. Bamya nasıl soyulmalıdır? Gerekli malzemeler nelerdir? Servis ederken ne tür malzemeler kullanılabilir? Bamya daha lezzetli olması için şeker ve sarımsak kullanabilir mi? Zeytinyağlı bamya için malzemeler hangi sırayla kullanılır? Ne kadar salça, ne kadar domates kullanmak gerekir? Şeker kullanılır mı, ne kadar? Sarımsak eklemek lezzetini artırır mı? Bamya ne zaman eklenir? Ne kadar su konur? Su azaldıkça yeniden eklenir mi? Bamya ne kadar sürede pişer? Yağ ne zaman eklenir? Nasıl servis edilir? Piştiğini nasıl anlayabiliriz? Lezzetli olması için nelere dikkat etmek gerekir? Şeker kullanılır mı? Bamyanın hangi türü daha makbuldür? Zeytinyağlı yemekleri bir gece beklettikten sonra mı servis etmek gerekir? Zeytinyağlı bamya nasıl servis edilir? Maydanoz, dereotu, nane gibi taze yeşillikler yakışır mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin