Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağlı Bakla Tarifi

Zeytinyağlı bakla nasıl yapılır?
Zeytinyağlı bakla yemeği yapmanın püf noktaları... Baklanın iyisi nasıl anlaşılır? Yemeklik baklanın rengi, diriliği nasıl olmalı? Baklalar nasıl ayıklanır? Nasıl bir bıçak kullanmalı? Kılçıkları nasıl soyulur? Baklalar nasıl bölünür, nasıl yıkanır? Baklanın renginin kararmaması için ne yapılabilir? Bakla limonla nasıl ovulur? Zeytinyağlı bakla yemeği yapmak için gerekli malzemeler nelerdir? Baklalar nasıl hazırlanmış olmalı? Zeytinyağlı bakla yemeği için soğanlar nasıl doğranır? Zeytinyağlı bakla için malzemeler hangi sırayla atılır? Bakla nasıl bir ateşte, kaç dakika pişirilir? Dereotu ne zaman atılır? Piştiği nasıl anlaşılır? Zeytinyağlı bakla nasıl servis edilir? Zeytinyağlı baklanın lezzetli olması için malzemelerin nasıl olması gerekir? Pişirmeden önce bakla ne kadar süre dolapta bekleyebilir? Taze bakla alırken nelere dikkat etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin