Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağı Çeşitleri

Sızma zeytinyağı nedir?
Sofralarınızdan eksik etmediğiniz zeytinyağının kaliteli olup olmadığını anlamak, iyi zeytinyağı kullanmak istiyorsanız zeytinyağı çeşitleri hakkında merak ettikleriniz UZMANTV'de. Her kaliteli zeytinden iyi zeytinyağı çıkar mı? Zeytinyağı nasıl üretilir? Sızma zeytinyağı, Riviera zeytinyağı, soğuk sızma zeytinyağı arasındaki farklar nelerdir? Videoları izleyin, damak tadınıza uygun zeytinyağını keşfedin! Zeytin nasıl sıkılır? Toplandıktan hemen sonra sıkmak mı gerekir? Zeytinyağı hangi yöntemlerle elde edilir? Sızma zeytinyağı nasıl üretilir? Hangi yemeklerde kullanılır? Tüm sızmalar aynı kalitede mi olur? Asit oranına göre zeytinyağları nasıl sınıflanır? Rafine zeytinyağları daha kaliteli mi olur? Hangi karışımlar kullanılıyor? Natürel zeytinyağı nedir? Rivieria tipi yağ hangi yemeklerde kullanılır? Soğuk sıkma nedir? Ülkemizde tercih edilen bir çeşit mi? Nasıl elde edilir? Soğuk sıkma zeytinyağlarının nasıl bir tadı olur? Tadı güzel olan, kaliteli zeytinler mutlaka iyi yağ verir mi? Yağ için üretilen ve kullanılan zeytinler farklı mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin