Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytinyağı Alırken Dikkat Edilecekler

Zeytinyağı alırken nelere dikkat edelim?
Bölgelere göre zeytinyağında farklılıklar olur mu, hangi yörenin zeytinyağları daha lezzetli olur, merak ediyorsanız zeytinyağı üreticisinden videolarla öğrenin. Zeytinyağını saklama koşullarını, zeytinyağının raf ömrünü ve zeytinyağı ile kızartma yapılıp yapılamayacağını UZMANTV'den öğrenin. Bir zeytinyağının kaliteli olduğu nasıl anlaşılır Rengi ve kokusu nasıl olmalı? Ünlü markaları mı tercih etmek gerekir? Açık olarak alınan zeytinyağlarına güvenebilir miyiz? En kaliteli ve lezzetli zeytinyağları hangi bölgelerimizde üretilir? Ege bölgesi bu konuda tek mi? Edremit Körfezi'nden üretilen zeytinyağları Türkiye'nin en iyisi mi? Hangi sıcaklıkta tutulmalı? Zeytinyağı donar mı? Eriyince tekrar eski tadına döner mi? Zeytinyağı bozulur mu? Zeytinyağını neden kızartmalarda kullanmamak gerekir? Nasıl bir asiditesi vardır? Zeytinyağı ısındıkça tadı da bozulur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin