Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Zeytin Çeşitleri

Sele zeytinin özellikleri nelerdir?
Kahvaltı sofralarımızın olmazsa olmazı zeytin çeşitleri hakkında bilmedikleriniz. Sofralık zeytinler hangileri; hangi yörelerin zeytinleri daha iyi olur, öğrenin. Sele, çizik yeşil zeytin, siyah zeytinlerin özellikleri neler? Zeytin nasıl üretiliyor. Hepsini UZMANTV'de, videolarla öğrenin... Siyah zeytin nasıl üretilir? Faydaları nelerdir? Siyah zeytinin iyisi nasıl anlaşılır? Yeşil zeytin nasıl üretilir? Yeşil zeytinin iyisi nasıl anlaşılır? Çizik zeytin nasıl üretilir? Çizik zeytinin iyisi nasıl anlaşılır? Sele zeytin nasıl yapılır? Hangi tip zeytinler kullanılır? İyisi nasıl anlaşılır? Hangi zeytinler sofralık zeytin kategorisine giriyor? Türkiye'de en çok hangi tür zeytin üretiliyor?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin