Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüzünüze Uygun Kaş Şekli

Kavisli kaş hangi yüz tipi için uygundur?
Eğer kaşımızı kendimiz alıyorsak kaşımızın başlangıç ve bitiş noktalarını, yüksekliğini iyi bilmemiz gerekir. Kaşımızın üst başlangıcı ile üst yüksekliği birbirini tamamlamalıdır. Alt başlangıç noktası da bitişi de aynı şekilde aynı hizada tamamlamalıdır. Aradaki hafif eğim ve yüksekliği de net bir şekilde görüp en yüksek nokta neresi iyice hesaplamalıyız. Eğer bir uzmandan yardım alıp kaşımıza şekil verdiysek kendimiz de o hat üzerinden rahatlıkla kaşımızı alabiliriz. Eğer kaşımızı kendimiz alıyorsak aydınlık bir yerde olmamız önemlidir. Kaşlarımızı net görebilmeliyiz. Kaş şekli ve yüze uygun kaş tipleri hakkında merak ettikleriniz videolarda!
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin