Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüzünüze Uygun Kaş Şekli

Kavisli kaş hangi yüz tipi için uygundur?
Yüzünüze uygun, mükemmel kaşlara sahip olmak elinizde. Makyözümüz ideal kaşın nasıl olması gerektiğini UZMANTV için videolarla gösteriyor. Yüz tipine göre kaşlar nasıl belirlenir? Kaşla göz arasındaki mesafe nasıl olmalıdır? Bu mesafe nasıl belirlenir? Hangi tip yüze nasıl kaş yakışır? Kaşlar nasıl kavislendirilir? Herkese kavisli kaş yakışır mı? Kimler kavisli kaş yaptırmamalıdır? Kavisli kaş yüze nasıl bir ifade verir? Kaşlar nasıl oval yapılabilir? Oval kaş kimlere yakışır? Nasıl bir ifade verir? Kaşlar nasıl düzleştirilir? Düz kaş kimlere yakışır? Nasıl bir ifade verir? Kaşları alırken cımbız mı yoksa ip mi kullanılmalıdır? Cımbız ve iple almanın farkı nedir? Kaşlar neden küser ve çıkmaz? Kaşları küstürmemek için ne yapılmalıdır? Ne sıklıkla alınmalıdır? Mutlaka bir uzmana mı aldırılmalıdır? Kendimiz nasıl kaş almalıyız. Alırken kırmamak için ne yapmalıyız? Hangi yöne doğru almalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin