Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüzmede Dönüşler

Serbest yüzerken dönüş nasıl yapılır?
Yüzmede dönüş yapmayı öğrenin. Serbest yüzerken kulvarın hangi noktasında dönüş hareketine başlanır? Dönüşe nasıl girilir? Ayak nasıl vurulur? Döndükten sonra nasıl hız kazanılır? Sırtüstü yüzmede yüzücüler dönecekleri yeri nasıl bilebiliyor? Dönüş sırasında nelere dikkat edilmeli? Sırtüstü dönerken el nasıl vurulur? Döndükten sonra nasıl hız kazanılır? Kurbağa hareketinde dönüşe nasıl başlanır? Kurbağalama yüzerken dönüş hareketi kulvarın hangi noktasında başlamalı? Kelebek dönüşü nasıl yapılır? Vücut nasıl hareket eder? Kelebek hareketinin neresinde dönüşe başlanır? Döndükten sonra nelere dikkat edilmeli? Suda takla atmanın püf noktaları nelerdir? Taklaya nasıl girilir? Ayak nasıl vurulur? Vücut takla sırasında nasıl hareket etmeli? Burnumuza su kaçmaması için nelere dikkat edelim? Dönüş sırasında vakit kaybettiren yanlışlar nelerdir? Hangi kurallara uyulması gerekir? Yüzücü hangi dönüş yanlışları nedeniyle diskalifiye olabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin