Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüzme Öğrenin

Yüzmeyi kendi kendine öğrenmek isteyenler ne yapabilir?
Yüzme dersinden önce doğru adres UZMANTV. Yüzmeye kaç yaşında başlanmalı? Derslerde neler öğretilir? Nasıl su üzerinde kalabiliriz? Cevabı bir tık uzağınızda. Kaç yaşından itibaren yüzme öğrenilebilir? Çocuklara yüzmeyi öğretmek daha mı kolay? Hiç bilmeyen bir yetişkin ne kadar sürede yüzme öğrenebilir? Hiç yüzme bilmeyen birine ilk derste ne gösteriyorsunuz? Ne yapmasın istiyorsunuz? Neden bu konuda başlanıyor? Eşimize, çocuğumuza yüzme öğretmek istiyorsak aşama aşama ne yapmalıyız? Suyun üstünde durmayı öğrendikten sonra neye yönlendirmeliyiz? Öğrencilere su üstünde durmaya dair neler anlatıyorsunuz? Hangi hareketler yaparak su üstünde durulur? İnsan ne yaparsa batar? Bacak çırpmak neden önemli? Dizden itibaren mi suya vurulur? Bilekler nasıl hareket etmeli? Ne tür nefes egzersizleri yapılır? Sudayken nefessiz kalırsak ne yapmalıyız? Sarılık testi, kan tahlili neden istenir? Bu tahlilleri yaptırması neden istenir? Bunun tehlikesi var mı? Sığ bir yerde alıştırma yapmak isteyenlere ne önerirsiniz? Yardım almadan yüzmeyi öğrenmek mümkün mü?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin