Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüz Tüylerini Alın

Çenedeki tüyler iple nasıl alınır?
Yüzünüzdeki tüylerden kurtulmak için epilasyon türleri hakkında her şey! Yüzdeki tüyleri nasıl alabilirsiniz? Çenedeki tüyleri almak için hangi yöntemler uygulanır? Çene tüyleri alınırken hangi aletler kullanılır? Çene tüylerini alırken kızarıklık olmaması için nelere dikkat etmeliyiz? Yüz tüylerini alırken yapılan yanlışlar nelerdir? Çene tüyleri için ip nasıl kullanılır? Cımbız kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? Cımbız ile alınan tüyler daha mı yavaş uzar? Tüy almak için cımbız seçimi nasıl yapılır? Yüz tüyleri sir ağda ile alınabilir mi? İzleyin, yüzdeki fazla tüyleri cımbızla almak doğru mudur, uzmanından öğrenin.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin