Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüz Şekline Uygun Saç Biçimi

Topuz modelleri hangi yüz şekillerine yakışır?
Farklı farklı yüzler için, onlarca değişik saç biçimi var. UZMANTV ekranında size hangisinin uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. Uzun yüzler için hangi saçlar iyi gider? Topuz hangi yüz şekline uygun? Yüzünü yuvarlak göstermek isteyen kadınlar hangi saç kesimini tercih etmeli? Uzun yüzlü kadınlar saç kestirirken nelere dikkat etmeli? Saçını kestirecek kadınlar kesime nasıl karar vermeli? Kısa saç her kadına yakışır mı? Uzun saç hangi yüz tipine sahip kadınlara yakışır? Oval yüz ile hangi saç kesimleri iyi olur? Yüz şeklimizi ön plana çıkartmak için kullanmamız gereken saç kesimleri nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin