Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yüz Felci Tedavisi

Yüz felci nasıl tedavi edilir?
Yüz felci tedavisi ile ilgili bilmedikleriniz UZMANTV'de! Yüz felci nasıl teşhis edilir? Çamaşırcı kadın ya da şoför hastalığı olarak da bilinen yüz felcinin tedavisi var mı? Tedavide hangi yöntemler uygulanır? İzleyin, tedavi süresince hastaya düşen sorumluluklar nelerdir, tedavinin başarıya ulaşması hangi faktörlere bağlıdır öğrenin. Yüz felcinden korunmak için dikkat etmeniz gerekenler videolarla... Yüz felci için hangi doktora gitmek gerekir? Doktor muayenesinde yüz felci tanısı konabilir mi? Yüz felci teşhisinde hangi testlerden yararlanılır? Yüz felcine neden olan rahatsızlığın bulunabilmesi için hangi test ve tahliller yapılır? Yüz felci tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? İlaç tedavisi hangi durumda kullanılır? Yüz felcinde ameliyatın zorunlu olduğu durumlar nelerdir? Fizik tedaviye gitmek şart mıdır? İyileşme ne kadar sürer? İyileşmenin süresi neye göre değişir? İyileşme sürecinde hasta neler yaşar? İyileşme süresince neleri yapmaktan kaçınmalı, neleri özellikle yapmalı? Yüz felcinden korunmak için hangi önlemleri alabiliriz? Yüzü soğuktan korumaya çalışmak işe yarar mı? Yıkandıktan sonra dışarıya çıkmak yüz felcine neden olabilir mi? Rüzgarlı havalarda nelere dikkat etmeliyiz? Yüz felci tedavisinde başarı kesin mi? Ne kadar hasar kalır? Fizik tedavinin önemi nedir? Nelere dikkat edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin